16-letna olimpijka Sydney McLaughlin's Road to Rio, in her own words

Motivacija

Pred slabim mesecem dni je bil 16-letni Sydney McLaughlin takšen kot kateri koli drugi srednješolski športnik, čeprav zelo uspešen. Naraščajoči starejši tekač proge na srednji šoli Union Catholic v New Jerseyju že od svojega 14. leta ni izgubil dirke v srednji šoli, časi, ki jih je objavila, pa so bili dovolj hitri, da so jo lahko uvrstili na 400 m ovire na Ameriške olimpijske preizkušnje. Tam je v 400-metrskem finalu objavila 54,15 ciljni čas, kar je dobro za tretje mesto in mesto v olimpijski ekipi.

kaj je humus narejen iz tega, kar jeste

'Zbudil sem se dan po dirki in bil olimpijec. Bilo je nekako noro, «je dejal McLaughlin. 'Mislim, to so moje sanje od 6. leta, zdaj pa imam 16 let in tu sem. Resnično je.'

Pred slabim mesecem dni je bil 16-letni Sydney McLaughlin takšen kot kateri koli drugi srednješolski športnik, čeprav zelo uspešen. Naraščajoči starejši tekač proge na katoliški gimnaziji Union v New Jerseyju ni izgubil srednješolsko dirko od svojega 14. leta naprej, časi, ki jih je objavila, pa so bili dovolj hitri, da so jo lahko uvrstili na 400 m z ovirami na ameriških olimpijskih preizkušnjah. Tam je v finalu na 400 m objavila cilj 54,15 - kar je dobro za tretje mesto in uvrstitev v olimpijsko ekipo.

POVEZANE : Showdown! Kyrie Irving in Kevin Durant Square Off na treningu Team USA

STACK je z McLaughlinom govoril kmalu po njenem imenovanju Športnik leta Gatorade , čast, izkazana osebi, ki so jo sponzorji šteli za najboljšo športnico v državi. Nagrada temelji na atletski uspešnosti akademikov (McLaughlin naj bi nosil 3,55 GPA v Union Catholic) in družbeno korist (delala je v imenu Rdečega križa in se prostovoljno javil za pomoč pri okrevanju po orkanu Sandy).

trenirajte kot športnik in ne bodybuilder

Nenaravno pripravljena zvezda skladbe nam je povedala, kako kljubuje pričakovanjem že zelo zgodaj. 'Bil sem največji tomboj, ki sem odraščal. Rekli so mi, da s fanti ne morem dirkati. Tekmovali smo med osnovno šolo in srednjo šolo, oni pa so rekli, 'ne, ne moreš se družiti z nami.' In sem. Premagal sem jih in nehali so se pogovarjati, 'je dejal McLaughlin.

2016, olimpijska preizkušnja ekipe - Sydney McLaughlin

POVEZANE : Po zaskoku z nogo Manteo Mitchell Eyes olimpijski povratek

Zdaj, ko je McLaughlin postavila olimpijsko moštvo, pravi, da pritisk ni več. To, kar si je zastavila, je že dosegla. Vse, kar naredi od tu, bo ledeno na torti.

'Resnično nimam nobenih pričakovanj [glede Rija],' pravi McLaughlin. „Moj cilj je bil narediti ekipo - priti tja na preizkušnje in se pomeriti z najboljšimi ženskami v Ameriki ter videti, kako sem. In to sem naredil. Zdaj, ko moram iti, bodo to dirke. To bo tisto, kar sem počel zadnjih sedem mesecev. To je samo še ena dirka. Gre za izkušnjo. Veste, jaz imam 16 let in imam še veliko let do vrnitve in ponovitve. Tako da mislim, da bo moj glavni poudarek najbolj zabava, uživanje in ne stres. '

McLaughlin pripoveduje zgodbo o svojem potovanju v zgornjem videu.